Gadżety reklamowe z korka – ekologiczne i designerskie!


Gadżety reklamowe z korka – trwałe i ekologiczne.

Ekologia na przestrzeni ostatnich lat zaczęła bardzo mocno wpływać zarówno na sfery prywatne, jak i biznesowe. Obecnie, każdy szuka rozwiązań polegających na zastąpieniu plastiku innym, bardziej ekologicznym surowcem, który będzie tak samo trwały, ale bardziej przyjazny środowisku.  Zaczęło się od segregacji śmieci, a obecnie trwa walka z plastikowymi słomkami i zastąpieniu ich papierowymi. Idąc zgodnie z duchem czasu, firmy starają się budować swoje marki na podstawie trendu eko i less waste. Marki zostały wręcz zmuszone do tego, przez coraz to większe grono odbiorców, świadomych ekologicznie. Taka grupa klientów, bardzo dba o każdy szczegół, od formy wypełnienia w przesyłce, aż po gadżety reklamowe. Renoma firmy może zostać bardzo łatwo zniszczona przez nieścisłości między głoszonymi faktami a stanem faktycznym. Gadżety z korka to nasza alternatywa dla wszechobecnego plastiku.

Zalety korka jako surowca do produkcji gadżetów

Jednym z największych importerów jest Portugalia. Połowa światowego importu korka pochodzi właśnie stamtąd. Lasy korkowe ciągną się przez długie kilometry i są atrakcją turystyczną. Niewiele osób wie, w jaki sposób pozyskuje się korki do wina. Nie wycina się do tego celu całego drzewa tak jak w przypadku produkcji papieru. Surowiec pochodzi z drzewa korkowego, a zbiór odbywa się ręcznie. Korek produkuje się z kory, która ma właściwości samo odbudowujące, dzięki czemu drzewo jest żywe jeszcze przez okres od 150 lat i umiera w sposób naturalny. W związku z tym, iż korek tworzony jest z drewna, jest on w pełni biodegradowalny. Następną zaletą jest to, że nie przyciąga on kurzu, w związku z czym bez obaw mogą mieć z nim styczność alergicy. Jego kolejne cechy to lekkość oraz fakt, iż nie pochłania on zapachów ani wody. Wydaje się być to błahostką, ale jest to pomocne w przechowywaniu i w transporcie. Nasze produkty przede wszystkim nie przyczyniają się do niszczenia środowiska. Gadżety reklamowe z korka znajdą swoje zastosowanie w różnych branżach, dając nie ograniczone możliwości znakowania.

Korek – tworzywo znane od wieków

Najlepszym dowodem na trwałość korka przedstawiła historia Pompejów. Archeolodzy, którzy pracowali na wykopaliskach Pompejów, znaleźli kamfory pełne wina. Mimo upływu setek lat korki były niemal nienaruszone, dzięki czemu wino nie wypłynęło. Przykład ten dowodzi trwałości tego tworzywa, mimo działających na niego różnych czynników. Korek dzięki swojej elastyczności dopasowuje się do pożądanego kształtu. W dodatku jest to jedyny taki przedmiot, który amortyzuje nacisk, przez co nie wypływa na boki. To wszystko dzięki jego budowanie. Pod mikroskopem doskonale widać, że przypomina on plaster miodu, z cztero- lub ośmiobocznymi komórkami wypełnionymi powietrzem. W momencie nacisku wypuszcza on powietrze, by potem je zassać i wrócić do swojej pierwotnej formy.

Patent na gadżety z korka

Szukając ciekawego pomysłu na gadżet, z pomocą przychodzi nasza grupa specjalistów. Na naszej stronie, dostępne są przeróżne gadżety z korka. Jednym z nich jest nasz faworyt, czyli ładowarka bezprzewodowa. Wydaje się to być niemożliwe, no bo jak z korka można zrobić ładowarkę, ale nam się to udało. Ładowarka Kivi ma moc 10 W i jest zbudowana z połączenia korka i naturalnego wapienia. Jej niepowtarzalny wygląd, wzbogacony przez logo twojej firmy, zapadnie w pamięć każdemu. Jej cechy to lekkość, nowoczesny wygląd oraz ekologiczne pochodzenie. Dostępne są różne rodzaje ładowarek.

bezprzewodowa-ladowarka-indukcyjna-Kivi-z-korka

 

Pozostając w klimacie nowinek technicznych, na pewno nie można przejść obojętnie obok pamięci USB PORTO, której obudowa została wykonana w 100% z recyklingu. Jej wymiary to 61 x 22 x 10 mm i 16 GB pojemności. Razem z bezprzewodową ładowarką tworzą niepowtarzalny duet, choć sama prezentuje się równie dobrze. Takie gadżety z korka przykują uwagę potencjalnych klientów na długo zapadając w ich pamięć.

pamiec-PORTO-z-korka-16GB

Tradycyjna forma zapisu nie umarła i wciąż trzyma się dobrze, więc dobrym gadżetem będzie Notes a5 w okładce z korka. Elegancki notes, o nietuzinkowym wyglądzie, pozwoli na wzbudzenie ciekawości u odbiorcy. Logo firmy na okładce sprawi, że firma będzie reklamowała się niemal sama.

notes-w-okladce-z-korka-Napa

Jeśli mowa o notesie, to zabraknąć nie może pokrowca na długopis Pokrowiec o nazwie Temara, wykonany został z korka i papieru. Pomieści jeden długopis. Będzie on idealnym nośnikiem Twojej reklamy.

 

pokrowiec-na-dlugopis-Temara-z-korka-i-papieru

Nie jednym długopisem człowiek pisze, a więc na większą ilość przyborów, idealny będzie piórnik. Korkowy piórnik Corello pomieści sporych rozmiarów logo, stając się idealną wizytówką Twojej firmy. Idealny, gdy grupą docelową firmy są szkoły, ośrodki nauki lub przedszkola. Zapinany na zamek błyskawiczny z zewnętrzna podszewką zrobioną z naturalnego korka. Praktyczny, ekologiczny a przy tym wytrzymały.

piornik-korkowy-CORELLO

Wciąż używane wizytówki potrzebują swojego miejsca. W ofercie naszego sklepu zadbaliśmy również i o taki gadżet. Wizytownik Kipee pomieści do 20 wizytówek. Logo twojej firmy, szybko znajdzie się w zasięgu wzroku potencjalnego odbiorcy, co przełoży się na zwiększoną sprzedaż.

wizytownik-KIPEE

Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo gadżetów, których produkcja nie przyczynia się do niszczenia środowiska. Staramy się dokładać swoją cegiełkę do ochrony środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty bazowały w coraz większym stopniu na materiałach przyjaznych środowisku. Każdy produkt przechodzi szczegółową kontrolę. Wprowadź swoją firmę w ekologiczne produkty i zdobądź nowy segment klientów. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły.

Komentarze wyłączonoe