Gadżety reklamowe dla dzieci – ciekawe upominki dla najmłodszych.

gadżety-reklamowe-dla-dzieci-z-logo-na-promowolski-pl

Dzieci kochają dostawać prezenty. My również uwielbiamy obdarowywać naszych najmłodszych prezentami, by zapewnić im wszystko, co najlepsze. Uśmiech dziecka jest największą nagrodą dla rodzica. Daje on dorosłym energię i satysfakcje. Dlatego w naszym sklepie coraz większą część oferty stanowią gadżety dla dzieci.

Nie tylko Dzień Dziecka jest dobrą okazją na zakup gadżetów reklamowych dla dzieci.

Wydarzeniem, które zapoczątkowało celebrowanie specjalnego ogólnoświatowego dnia, kiedy to głównymi świętującymi są dzieci, jest Światowa Konferencja na Rzecz Dobra Dzieci. Miała ona miejsce w Genewie w 1925 roku. Jednak oficjalnie święto Dzień Dziecka trafiło do kalendarza dopiero w 1954 roku. Był to czas, gdy na forum międzynarodowym zaapelowano o stworzenie praw mających zapewnić pokój na świecie. Na forum publicznym postanowiono wtedy zagwarantować bezpieczeństwo oraz dać możliwości rozwoju każdemu dziecku na Ziemi.
Później aż w 1954 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła Deklarację Praw Dziecka. Zapisy dotyczące życia i przyszłości dzieci usankcjonowane zostały w Karcie Narodów Zjednoczonych.
W Polsce Dzień Dziecka celebrowano od 1929 roku. Obchody nieoficjalnie odbywały się we wrześniu. Następnie na podstawie decyzji rządzących blokiem wschodnim państw socjalistycznych przeniesiono to święto na 1 czerwca.

Dlaczego obdarowujemy dzieci?

Każdy dorosły pragnie, by jego dzieci były szczęśliwe. Staramy się, by nigdy niczego im nie brakowało. Bardzo często rodzice chcą dać dzieciom to, czego im brakowało w dzieciństwie. Może jest to trochę niedorzeczne, że próbujemy zaspokoić potrzeby naszego wewnętrznego dziecka poprzez projekcje ich na dzieci, ale w sumie, dlaczego nie? Nie krzywdzimy nikogo, a dzieci mogą na tym tylko zyskać zainteresowanie ze strony rodziców. Jest to sytuacja, kiedy nie ma przegranych i wszyscy są szczęśliwi. Przekazywanie drobnych upominków może być formą nagradzania za dobre oceny lub inne osiągnięcia. Czasem można spotkać się z opinią, że dzieci nie powinno nagradzać się materialnie, gdyż to powoduje zepsucie. Zastanówmy się jednak nad tym, jakbyśmy zareagowali, gdyby pracodawca komuś zaproponował pochwałę za jego pracę, by był z siebie dumny za tak dobrze zrealizowane zadanie, a pieniędzy mu nie da, bo to go zdemoralizuje.

TOP 5 gadżety dla dzieci

I Pierwsze miejsce w naszym zestawieniu będą miały gry na świeżym powietrzu. W ciepłe letnie dni nie ma nic lepszego niż wyjść na zewnątrz i zagrać w grę wymagającą ruchu. Przydać się tu może Frisbee Florida z pokrowcem. Składane frisbee z dopasowanym etui 9 × 8 cm może być strzałem w dziesiątkę. Jest to zabawa niewymagająca szczególnych umiejętności i będzie idealna dla każdego. Jeżeli bieganie za frisbee nie jest odpowiednie ze względu na zbyt dużą ilość ruchu, wybór może paść na Zestaw do gry w boule 6 kul. Gra nie jest zbyt rozpowszechniona w Polsce, ale proste reguły sprawią, że może być przyjemna od samego początku. Nie wymaga przygotowań ani ćwiczeń. Natomiast małych pilotów  proponujemy Latawiec Kajto, który pozwoli przyjemnie spędzić czas na plaży lub w parku. Dodatkowo jest posiada nadruk, który możemy pokolorować i komplet pisaków.

Frisbee-Florida-z-pokrowcem I i-inne-gadzety-dla-dzieci-na-promowolski-plZestaw-do-gry-w-boule-6-kul I i-inne-gadzety-dla-dzieci-na-promowolski-plLatawiec-KAJTO-z-nadrukiem I i-inne-gadzety-dla-dzieci-na-promowolski-pl

 

II Na drugim miejscu mamy bańki mydlane. Dzieci je uwielbiają, można je puszczać w domu albo na dworze i zawsze przynoszą mnóstwo frajdy. Te barwne fruwające kule wręcz hipnotyzują złożonością barwnych linii pływających po ich powierzchni. Dostępnych jest kilka rodzajów przyrządów do robienia baniek. Dozownik do baniek mydlanych BUBBZ o pojemności 5 ml, który jest dodatkowo wyposażony w długopis oraz posiada sznurek, by go nie zgubić. W tej kategorii są jeszcze dostępny okrągły dozownik wyposażony w sznurek oraz najbardziej rozpoznawalny dozownik podłużny.

banki-mydlane-Bubbz-z-nadrukiem I i-inne-gadzety-dla-dzieci-na-promowolski-pl

 

III Trzecie miejsce w naszym zestawieniu zajmują gry. Zawsze, gdy nie możemy wyjść z domu, do naszego życia wkracza smutek. Dzieci wtedy chętnie siadają przed komputerem lub konsolą. Można inaczej spożytkować ten czas. Tutaj z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju gry. Zestaw gier Monte Carlo to kilkanaście gier karcianych i planszowych w drewnianym pudełku. Za pomocą tego zestawu rozegrać możemy fascynujące zawody z rodzicami bądź rodzeństwem. Zawiera gry takie jak: gry karciane, szachy, warcaby, chińczyka, backgammona. Nie można zapomnieć o kultowej już grze w domino. Reguły są proste a rozgrywka szybka, dzięki temu gra ma swoich fanów tak samo wśród dzieci, jak i dorosłych. Drewniane zestawy są idealne pod grawer, należy jednak pamiętać, że struktura drewna może spowodować, że grawer nie wyjdzie w 100 % jednolity i identyczny na każdym produkcie.

zestaw-gier-Monte-carlo-z-grawerem-I-i-inne-gadzety-dla-dzieci-na-promowolski-plzestaw-gier-Monte-carlo-z-nadrukiem I i-inne-gadzety-dla-dzieci-na-promowolski-pl

IV Na czwartej pozycji znalazły się łamigłówki i gry logiczne. Ta kategoria zawiera różne gadżety, najczęściej przeznaczone do zabawy w pojedynkę. Zestaw 3 drewnianych łamigłówek Brainac w pudełku. Gadżet ten pozwoli na zabawę aktywizującą kreatywność, logiczne myślenie i umiejętności manualne u dzieci. Znajdziemy tutaj kultową grę w kółko i krzyżyk z magnetycznymi elementami. To gra w którą dzieci mogą grać godzinami, próbując pokonać jak najwięcej razy przeciwnika. Ze względu na nieskomplikowane zasady i szybkość rozgrywki gra ma oddanych fanów. Na uwagę zasługuje również drewniana łamigłówka CUBE w bawełnianym woreczku. Klocki w tej zabawce przypominają elementy tetrisa i potrafią zająć na długi czas. Produkt możemy ologować w ciekawy sposób – na każdym klocku możemy umieścić grawer a na woreczku nadruk logo.

 

3-częściowy zestaw łamigłówek drewnianych Braniac z grawerem I promowolski-plmagnetyczna-gra-kolko-i-krzyzyk-I-promowolski-pl

V Ostatnie miejsce na naszej top liście zajmują kredki, kredki i farbki.  Zestawy dostępne są w różnych opakowaniach podzielonych ze względu na wielkość zestawu oraz formę opakowania. Ciekawą propozycją zasługującą na szczególną uwagę jest zestaw do malowania Rainbow.  W jego skład wchodzą kredki, flamastry, kredki świecowe oraz farbki. Twoje logo możemy wykonać w formie nadruku lub graweru.

zestaw-do-malowania-i-rysowania-Rainbow I promowolski-plzestaw-do-malowania-Rainbow-z-nadrukiem I promowolski-pl

 

Dlaczego warto kupować gadżety reklamowe dla dzieci?

Gadżety dla dzieci sprawdzają się w wielu branżach takich jak: przedszkola, firmy oferujące różnego rodzaju zajęcia pozalekcyjne, szkoły, szkoły językowe, świetlice, firmy organizujące festyny i pikniki. Idealnym okresem na zamawianie gadżetów dla dzieci jest okres poprzedzający Dzień Dziecka.

Pomimo tego, że dzieci nie zawsze są bezpośrednim Odbiorcą, to ich rodzice jak najbardziej. Gadżety dla dzieci są zawsze odbierane bardzo pozytywnie. Oczywiście każdy z tych przedmiotów można oznakować nadrukiem lub grawerem logo firmy, co jest bardzo ciekawym kanałem transmisji treści reklamowych.

Jeżeli szukasz gadżetów dla dzieci lub jakichkolwiek innych upominków reklamowych zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy!

 

 

Komentarze wyłączonoe