Stylowe ceramiczne kubeczki reklamowe – podpowiadamy, które wybrać!

kubki-z-logiem I ceramiczne-kubeczki-reklamowe I promowolski-pl

Stylowe ceramiczne kubeczki reklamowe – podpowiadamy, które wybrać!

Od wielu lat artykuły reklamowe są bardzo silnym narzędziem marketingowym, stosowanym przez wiele firm w celu zwiększenia rozpoznawalności zarówno wśród swoich aktualnych Klientów, jak i tych potencjalnych. Jednym z najbardziej praktycznych gadżetów reklamowych są kubeczki reklamowe z logiem. Jest to bardzo praktyczny produkt przydatny na co dzień, zatem osoba obdarowana często będzie miała styczność z daną marką, używając jej produktu reklamowego. Zapewniamy, że kubki z logiem nie muszą być nudne!  Staramy się poszerzać ofertę o nowe modele, tak aby nasze kubeczki reklamowe mogły stać się oryginalną ozdobą biura czy kuchni. A zadrukowane Twoim logo stworzą niepowtarzalny i unikatowy gadżet reklamowy.

kubeczki-reklamowe-z-logiem I promowolski-pl

Na naszym sklepie znajdziesz ceramiczne kubeczki reklamowe z nadrukiem, które są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, a także zróżnicowanych kształtach. Są to artykuły ceramiczne, które charakteryzują się zarówno odpornością na wysokie temperatury jak i na mycie w zmywarkach. Dodatkowo ceramika nie jest wrażliwa na ścieranie, dzięki czaemu ulubiony kubek będzie towarzyszyć nam przez lata. Ponadto na  powierzchni kubków ceramicznych z łatwością można umieścić nadruk reklamowy lub grawer, dzięki czemu zamawiający będą mogli cieszyć się swobodą wyboru.

Aby nieco ułatwić wybór odpowiednich kubków z logiem, poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji:

Turystyczny kubek ceramiczny

Produkt o wykończeniu w stylu vintage to modna i popularna ostatnio opcja. Kubek reklamowy dostępny jest w wielu wariacjach kolorystycznych. Do wyboru są klasyczne kolory, które będą idealne dla osób, które są fanami minimalistycznej, klasycznej kolorystki.  Niezależnie od wybranego koloru, kubek reklamowy w stylu vintage charakteryzuje ponadczasowy design. Tego typu kubki rekomendujemy szczególnie dla firm z sektora turystycznego, hotelarskiego czy organizatorów wyjazdów adventure. Dzięki swojej ciekawej i minimalistycznej estetyce staną się dekoracją biura czy kuchni.

 

turystyczny-kubek-ceramiczny-z-nadrukiem ten-i-inne-kubeczki-reklamowe-na-promowolski-pl.jpg

Ozdobny kubek Sussix

Jest to propozycja kubka o optymalnej pojemności 325 ml. Posiada bardzo gustowne zdobienie. Kubek nakrapiany jest białymi kropeczkami umieszczonymi na całej powierzchni kubka reklamowego. Do wyboru są dwa kolory. Najbardziej nowoczesna wersja to barwa czarna, do wyboru w trzech możliwościach nałożenia gęstości i intensywności białych plamek. Z kolei klasyczna opcja to kubek w kolorze ciemnego brązu. Kubek dzięki ciekawemu designowi z pewnością wpasuje się w preferencje niejednej osoby. Kubek będzie zapakowany w eleganckie białe pudełko kartonowe.

ozdobny-kubek-Sussix-z-nadrukiem | ten-i-inne-kubeczki-reklamowe-na-promowolski-pl.jpg

Ceramiczny kubek Hearth z drewnianym wiekiem/spodeczkiem

Artykuł szczególnie praktyczny ze względu na dołączony do zestawu spodeczek z naturalnego drewna, który poza funkcją estetyczną, pełni także rolę użytkową, bowiem wieczka można używać jako tradycyjnego talerzyka pod kubek. Produkt można wybrać w kilku wersjach kolorystycznych – z zewnątrz kubek zawsze będzie w kolorze czarnym z matowym wykończeniem, natomiast dostępne barwy po wewnętrznej stronie produktu, to biały, czarny, czerwony oraz żółty. Ponadto poza możliwością nadrukowania logo, do wyboru jest także trwały grawer. Seria Hearth będzie interesującą opcją, jeśli chodzi o nietuzinkowe kubeczki reklamowe z nadrukiem.

Ceramiczny-kubek-Hearth-z-drewnianym-spodeczkiem I kubeczki-reklamowe-na-promowolski-pl.jpg

Kubek ceramiczny Grotto na kawę i herbatę z drewnianym uchwytem

Kolejny artkuł utrzymany w stylu vintage, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Dostępny jest dwóch klasycznych wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Kubek charakteryzuje się szczególnie innowacyjnym designem, bowiem uchwyt stanowi drewniana rączka.  Drewno powoduje, że uchwyt nie nagrzewa się. Pojemność kubka wynosi 475 ml. Kubeczki reklamowe Grotto pakowane są w eleganckie pudełko upominkowe. kubek-reklamowy-Grotto-z-nadrukiem | kubeczki-reklamowe-na-promowolski-pl.jpg

 

Kubek ceramiczno-kamienny

Nie zapominajmy o klasyce, a jej wyrazem jest poniższy kubek. Beczkowaty, surowy, klasyczny kształt, charakteryzuje się niezwykłą prostotą. Matowe wykończenie imituje naturalny kamień. Pojemność tego kubka wynosi 590 ml. Na kubeczki reklamowe z tej serii logo możemy nanieść w formie nadruku lub graweru.

 

 kubek-ceramiczno-kamienny-z-logiem I kubeczki-reklamowe-na-promowolski-pl.jpg

Powyżej zaprezentowaliśmy jedynie mały fragment naszej szerokiej oferty na designerskie ceramiczne kubeczki reklamowe. Zapraszamy do kontaktu, znajdziemy dla Ciebie idealny kubek z logiem!

 

 

Komentarze wyłączonoe