Gadżety piłkarskie – nie tylko na EURO!

piłkarskie gadżety reklamowe | promowolski.pl

Piłkarskie gadżety reklamowe – nie tylko na Euro2020.

 

Piłka nożna budzi w naszym kraju wiele emocji i niemalże każdy odczuwa ciepło w sercu, gdy gra nasza reprezentacja. Bazując na tym potencjale dobrych skojarzeń, wprowadzamy do oferty całą serię piłkarskich gadżetów.  W związku ze zbliżającym się futbolowym świętem EURO2021, poświęćmy chwilkę czasu gadżetom piłkarskim. Poniżej prezentujemy TOP 8 pomysłów na piłkarskie gadżety reklamowe.

 

Nasze Top 8 gadżetów piłkarskich

 

Na 1. miejscu  oczywiście znajduje się piłka nożna. Trudno o lepszy symbol tego sportu. Można umieścić na niej logo lub dodatkowe informacje marketingowe. Gadżet ten jest jednocześnie symbolem gry zespołowej. Wszyscy wiemy, że bycie częścią zespołu jest bardzo ważne i prowadzi do osiągnięcia sukcesu na każdym polu. Nawet tam, gdzie wydaje nam się, że wygrywają indywidualiści, to zawsze w zapleczu takiego człowieka jest zespół, który o niego dba. Piłka nożna El Classico posiada klasyczny design. 3-warstwowe poszycie zapewnia dużą wytrzymałość, a ręczne szycie gwarantuje najwyższą jakość. Piłka jest w rozmiarze 5.

https://www.promowolski.pl/sklep/pilka-nozna-z-nadrukiem

Nasz numer 2.  to jest ponczo przeciwdeszczowe XINA umieszczone w breloczku stylizowanym na piłkę nożną. Na zewnętrznej części breloczka można umieścić logo firmy. Jest to gadżet z serii użytkowych. Czasem brakuje nam takiego płaszcza, kiedy uwięzieni jesteśmy w bramie kamienicy przez ulewny deszcz. Pomimo relatywnie niewielkiej powierzchni reklamowej gadżet ten zasługuje na szczególną uwagę ze względu na poręczność i przydatność w trudnej sytuacji.

Transparentne ponczo z kapturem w rozmiarze uniwersalnym (90x120cm). Kompaktowa konstrukcja po spakowaniu zmieści się do małego opakowania w kształcie piłki. Ze względu na małe opakowanie ponczo można zawsze nosić przy sobie.

pilkarskie-ponczo-przeciwdeszczowe-Xina

 

3. miejsce miejsce zajmuje cała seria słodyczy z piłkarskimi motywami. Mamy tu Euro kalendarz z 24 czekoladkami w otwieranych okienkach. Jest to idealny prezent, dla kogoś, kto oczekuje otwarcia turnieju. Codziennie otwiera jedno okienko i osładza czekanie pysznym smakołykiem. Duża powierzchnia do zadruku reklamowego i atrakcyjny wygląd to niewątpliwy atut. Dodatkowo z czekoladowych gadżetów proponujemy: czekoladowe piłki zapakowane w kartonik w kształcie piłkarskiej koszulki. Ciekawą propozycją jest również tabliczka czekolady w kształcie boiska zapakowana w ładny kartonik w kolorze murawy, na którym można nadrukować logo. W naszej ofercie dostępne są również kartonowe trąbki kibica wypełnione pysznymi czekoladkami.

czekoladowa-koszulka-kibica

Na 4. pozycji mamy woreczek na wodę w kształcie koszulki piłkarskiej. Często brakuje nam miejsca na butelkę wody. To rozwiązanie pozwoli na zmieszczenie tego półlitrowego pojemnika niemalże wszędzie. Worek jest wielokrotnego użytku. Zamkniecie, złożone jest z nakrętki z ustnikiem oraz zatyczki zabezpieczającej przed jego zabrudzeniem. Produkt ma dużą powierzchnię znakowania, na której bez problemów może zostać umieszczone logo. Gadżet ten przypadnie do gustu wszystkim, którym nieobce jest dbanie o środowisko. Opakowanie zastępuje plastikowe butelki, a dzięki możliwości wielokrotnego użycia doskonale wpisuje się w styl ECO. Butelka dodatkowo wyposażona jest w aluminiowy karabińczyk, dzięki któremu z łatwością można ją przyczepić do plecaka lub paska spodni.

woreczek-na-wode-w-ksztalcie-koszulki-pilkarskiej-Goal

Na 5. miejscu Bardzo ciekawą propozycją jest element, bez którego nie ma meczu piłkarskiego. Jest to gwizdek piłkarski, który kojarzy się bardzo mocno z piłką nożną. To jego dźwięk oznajmia początek i koniec gry oraz wszystkie te sytuacje, które wzbudzają w kibicach niepokój i nadzieję. Wykonany jest z tworzywa sztucznego a logo wydrukujemy metodą tampondruku. Duża gama kolorów pozwoli dobrać korespondujący do logotypu odcień.

gwizdek-pilkarski-z-nadrukiem

Na 6. miejscu umieszczamy wszelkie zegarki sportowe. Pomimo że nie jest to gadżet mocno związany z piłką nożną, jest jednak teraz niesamowicie popularny. Każdy, kto zamierza zrzucić kilka kilogramów lub rozpocząć trening zaopatruje się w taki sprzęt. Pozwalają one kontrolować wysiłek i zliczać intensywność wysiłku fizycznego. Zegarki sportowe mają również  funkcje monitorowania snu lub aktywności dobowej. Żeby korzystać z tych dodatkowych funkcji, muszą być noszone przez całą dobę. Używanie zegarka w tym celu nie wymaga dodatkowego wysiłku, więc pozostanie on z obdarowanym Klientem na dłużej.

zegarek-fitness-RUNNER

Na przedostatnim 7. miejscu umieszczona została piłka ze słomką Fiesta. Jest to pojemnik na zimne napoje w kształcie kuli. Zatrzaskiwane wieczko oraz dopasowana słomka zabezpiecza przed przypadkowym rozlaniem. Jego pojemność to 580 ml. Można w pełni wykorzystać potencjał tego produktu i wykonać odpowiedni nadruk na jego powierzchni. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla jednorazowych kubeczków. Gadżet ten występuje w dużej palecie barw tak, by można dopasować kolor do firmowego logo, by razem tworzyły spójną całość.

kubek-pilka-Fiesta-promowolski-pl

Ostatnią 8. pozycję zajmują ręczniki sportowe. Nie ma tutaj znaczenia rodzaj sportu, potrzebne są one każdemu. Te zrobione z mikrofibry świetnie wchłaniają wodę, dzięki czemu mogą być używane do chłodzenia się podczas treningu, wystarczy tylko na chwilę zamoczyć go w zimnej wodzie, a pozostanie przyjemnie chłodny przez długi zcasy. Niewątpliwą zaletą tego ręcznika jest tempo schnięcia po wstępnym osuszeniu. Ręcznik sportowy wystawiony na powietrze wyschnie dużo szybciej niż bawełniany. Może być znakowany metodą termotransferu lub haftu reklamowego. Ręczniki sportowe są używane w siłowniach lub basenach daje to możliwość zwiększenia rozpoznawalności logo firmy wśród potencjalnych klientów.

recznik-chlodzacy-Remy-w-pojemniku

Dlaczego gadżety piłkarskie są takie ważne?

 

Sport w życiu człowieka zajmuje szczególne miejsce. Obecnie większość z nas uprawia regularnie treningi jakiejś dyscypliny sportowej.  Daje nam to ogramną satysfakcje z przełamywania barier i osiągania coraz lepszych wyników. Jest to powód, dlaczego tego typu gadżety sportowe są tak dobrze odbierane. Dodatkowo zbliżające się Europejskie Mistrzostwa w piłce nożnej EURO 2021 są świetną okazją do zakupu tego typu gadżetów reklamowych dla swoich Klientów.

Dla jakich branż najlepiej się sprawdzą gadżety związane z piłką nożną?

 

Tak naprawdę każdy może nimi reklamować swoją działalność. Gadżety piłkarskie nie są dedykowane wyłącznie firmom związanym z sektorem sportowym. Ze względu na to, że piłka nożna ( i skoki narciarskie :)) uznawana jest za sport narodowy, nie ma żadnych tutaj żadnych ograniczeń. Każda firma może świetnie wpisać się w ten trend i promować się za pomocą gadżetów sportowych lub piłkarskich.

Jeżeli szukasz konkretnego gadżetu piłkarskiego lub dowolnego innego gadżety, zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy!

Komentarze wyłączonoe