Gadżety reklamowe do dezynfekcji na bezpieczny powrót z home office.

BEZPIECZNY-POWROT-PO-HOME-OFFICE-BLOG-gadżety-reklamowe-promowolski.pl

Praktyczne gadżety reklamowe na powrót do biura

 

Rok 2020 zaskoczył niemal każdego. Globalna pandemia spowodowała bardzo wiele zmian, do których ciężko jest przywyknąć z dnia na dzień. Wiele firm w tym okresie zdecydowało się na wysłanie swoich pracowników na tak zwaną pracę zdalną. Choć to rozwiązanie wydaje się być naprawdę bardzo rozsądne, to niestety nie każdy był zadowolony z takiego obrotu sytuacji. Niezadowolenie osób pracujących zdalnie z domu polegało głównie na tym, że w domu nie ma po prostu warunków, które sprzyjałyby pracy: przy kilku domownikach internet zawodzi, ponadto często brakuje też sprzętu. Kolejnym powodem, dla którego ludzie nie byli zadowoleni z konieczności pracy zdalnej było to, że znacznie trudniej jest się skupić i zmotywować do określonej ilości prac, gdy jest się w domu. Warunki, jakie panują w domu czy mieszkaniu po prostu odciągają uwagę pracownika od zadań, które ma wykonać. Są jednak osoby, które są bardzo zadowolone z systemu home office.

 

Co to jest home office?

Cóż, choć początkowo definicja ta może brzmieć dość dziwnie to warto zaznaczyć, że nie ma w niej absolutnie nic niezrozumiałego. Home Office jest to angielskie wyrażenie, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza domowe biuro. Jak można łatwo się domyślić, system Home Office jest to zatem nic innego jak praca w domu. Tak jak wspomnieliśmy istnieje wiele przeciwników tego systemu, jednak tym razem przejdźmy do zalet, jakie niesie ze sobą praca z domu. Otóż, jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto jest w stanie zorganizować swoją pracę w ten sposób, by rozłożyć wszystkie zadania na odpowiednie godziny tak, by popołudnia zostawały wolne. Niestety przy pracy w domu bardzo często wychodzi tak, że zadania, które w normalnym warunkach zostałyby wykonane w dwie lub trzy godziny, w warunkach domowych ciągną się po kilka godzin. To z kolei niesie ze sobą nadgodziny oraz niezwykle rozwleczony czas pracy (co często kończy się po prostu długoterminowym przemęczeniem).

Czy home office jest dla każdego?

Jak widać system Home Office nie jest dla każdego, wymaga on bowiem bardzo dobrej organizacji oraz dużo samozaparcia. Mimo to w trakcie trwania pandemii bardzo wiele osób przyzwyczaiło się do tego modelu pracy. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, ponieważ praca przez kilka miesięcy w zupełnie innych standardach może dość mocno wpłynąć na całokształt wykonywania powierzonych zadań. Choć większość firm nadal pracuje zdalnie, to pracownicy powoli wracają do systemu pracy stacjonarnej. Dla niektórych jest to bardzo duża ulga, dla innych jednak dość spory zawód. Jak zatem przygotować się do powrotu do pracy stacjonarnej?

 

Powrót do pracy stacjonarnej

Powrót po home office nie jest łatwy (zwłaszcza dla osób, które bardzo dobrze odnajdowały się w systemie pracy zdalnej), jednak mimo to większość pracowników nie ma wyboru. Wiedząc, że wkrótce nadejdzie czas, w którym trzeba będzie powrócić do pracy w biurach, warto jest się odpowiednio wcześnie do tego przygotować. Pracując w zupełnie nowych standardach, warto jest zaopatrzyć się w gadżety, które mogą pomóc w dostosowaniu się do nowych warunków oraz zasad pracy.

 

Gadżety na bezpieczny powrót do pracy po home office

Powrót do pracy stacjonarnej może zaskoczyć każdego pracownika, ponieważ jak łatwo się domyślić nic nie będzie wyglądało już tak samo. W sytuacji, w której panuje zupełny chaos oraz dezinformacja, ciężko jest pracować oraz odnaleźć swoje miejsce. Aby choć trochę zminimalizować panikę wśród pracowników, warto jest się zaopatrzyć w przydatne gadżety.

 

Co oferujemy? Top 7 gadżetów reklamowych

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą gadżetów reklamowych, więc doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że obecne warunki pracy są w stanie dość mocno pokrzyżować plany pracownikom i ich pracodawcom. Decydując się na gadżety z naszego sklepu, masz pewność, że wszystko minimalizujesz ryzyko zakażenia się korona wirusem wśród swoich pracowników i Klientów.

 

 

1. Automatyczny spryskiwacz do dezynfekcji z czujnikiem. Idealny oraz kompaktowy zamiennik dla dużych stojaków, który można postawić wszędzie.

automatyczny-spryskiwacz-do-dezynfekcji-Misty-promowolski.pl.jpg

 

2. Sterylizator UV do telefonów i innych drobnych przedmiotów – przenośny sterylizator UV do telefonów i wszystkich przedmiotów, które zmieszczą się wewnątrz: mi.in. kluczu, biżuterii,        zegarków, monet itp. Pozwala na dwa tryby higienizacji – szybi trwający 90 sek., oraz pełny cykl trwający ok. 5 minut.

 

https://www.promowolski.pl/sklep/sterylizator-UV-do-smartfonow-z-bezprzewodowa-ladowarka-5W

 

3. Długopis NASH ze sprayem do dezynfekcji – teraz możesz mieć płyn do dezynfekcji zawsze pod ręką w formie praktyczne długopisu reklamowego ze spryskiwaczem.

 

dlugopis-z-sprayem-do-dezynfekcji-promowolski.pl

 

4. Flipper – przyrząd do bezpiecznego otwierania drzwi za pomocą łokcia. Sprytne urządzenie pozwalające na bezpieczne i bezkontaktowe korzystanie z klamek w biurach.

 

flipper-bezpieczne-otwieranie-drzwi-promowolski.pl.jpeg

 

5. Dezynfektor do telefonu i powerbank 10000 mAh – sterylizator UV z funkcją powerbanka o pojemności 10000 mAh.

 

sterylizator-UV-z-powerbankiem-promowolski.pl.jpg

6. Uchwyt do wygodnego noszenia maseczki – koniec z obtarciami po maseczkach higienicznych. Z naszym uchwytem noszenie maseczki stanie się znacznie wygodniejsze.

 

uchwyt-do-wygodnego-noszenia-maseczki

7. Brelok higieniczny klucz do bezpiecznego otwierania drzwi i korzystania z urządzeń uruchamianych przyciskiem w bezpieczny i bezkontaktowy sposób ( np. winda, bankomat).

brelok-klucz-do-higienicznego-otwierania-drzwi-i-korzystania-z-bankomatu-promowolski.pl

 

Szukasz innych gadżetów reklamowych? Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy.

 

Komentarze wyłączonoe