Torby bawełniane z nadrukiem – praktyczny eko gadżet reklamowy

TORBY-BAWEŁNIANE-Z-NADRUKIEM-BLOG || promowolski.pl

Torby bawełniane z nadrukiem – co musisz o nich wiedzieć?

 

Torby bawełniane z nadrukiem cieszą się sporą popularnością. Zainteresowanie nimi wciąż rośnie, bo są przyjazne dla środowiska. Nie można się więc dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z nich. Tym bardziej, że na bawełnę można nadrukować kolorowe logo, które uatrakcyjnią torbę i zamienią ją w bardzo ciekawy i praktyczny gadżet. Warto dowiedzieć się o nim trochę więcej, by móc poznać wszystkie jego zalety i korzyści korzystania właśnie z takich toreb.

 

Torby bawełniane są przyjazne dla środowiska

Nie ulega wątpliwości, że świat się zmienia. Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, w jakim stanie jest nasze środowisko naturalne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tworzywa sztuczne wpływają na nie negatywnie – mają bardzo długi czas rozkładu i mogą zostać zjedzone przez zwierzęta, co prowadzi do ich bolesnej śmierci. W związku z tym pojawiła się potrzeba korzystania z alternatywnych rozwiązań. Najprostszym z nich okazały się po prostu torby bawełniane. Trudno nazwać je nowością, bo przecież to właśnie one były popularne przed erą plastiku. Teraz za to przybrały całkiem nowy charakter, za sprawą szerokiej oferty toreb reklamowych w naszym sklepie możesz dobrać idealną torbę dla swojej firmy.

 

Torby  są praktyczne

Torby bawełniane z nadrukiem są bardzo praktycznym dodatkiem. Można zapakować w nie zakupy, książki na uczelnię czy dokumenty do pracy. Można też je składać i wygodnie schować do torebki lub plecaka. Dzięki temu można po nie sięgnąć wtedy, gdy pojawi się taka potrzeba. Tutaj warto też podkreślić, że torby bawełniane są często wybierane jako gadżet marketingowy. Ma na to wpływ wiele faktów, również ten, że osoby obdarowane torbą chętnie ją przyjmą i nie wyląduje za chwilę w koszu jak np. ulotka.  Oznacza to, że inwestycja w materiały reklamowe ma dużą szansę się zwrócić, bo reklama rzeczywiście zostanie wyeksponowana i zauważona przez wiele osób.

 

Torby są trwałe

Bawełna jest wytrzymałym materiałem. Nie rwie się zbyt łatwo i nie przeciera. Można ją prać w pralce i nie trzeba martwić się, że niespodziewana ulewa zniszczy materiał. Oznacza to, że jest to gadżet, z którego można korzystać przez długie lata. To z kolei jest równoznaczne z długą ekspozycją logo firmy, jej hasła reklamowego lub charakterystycznym dla niej sloganem lub kolorystyką logo. Osoby, które noszą torbę bawełnianą, mogą nawet nie zauważyć, że przez tę ekspozycję stały się lojalnymi klientami reklamowanej marki. Wyjaśnijmy to na przykładzie. Jeśli na torbie znajduje się logo firmy ubezpieczeniowej, to najprawdopodobniej właśnie ta firma przyjdzie pierwsza do głowy osobie oraz osobom z Jej otoczenia, która nosi tę torbę i akurat potrzebuje ubezpieczenia.

 

Torby bawełniane z nadrukiem – duet idealny

Bawełniane torby można bez problemu zadrukowywać. Proces ten nie jest skomplikowany i daje świetne efekty – nadruk jest duży, wyraźny, czytelny i trwały. Na bawełnie można też nadrukowywać barwne motywy bez obaw o zbyt małą intensywność kolorów. Niekiedy na ciemnym tle konieczny jest biały poddruk, który pozwoli zachować idealne nasycenie barw. Te duże możliwości pozwalają na realizowanie nawet najbardziej szalonych projektów reklamowych. Jedynym ograniczeniem jest wielkość samej torby. Tutaj trzeba też pamiętać o tym, że żeby nadruk wyglądał dobrze, to trzeba skorzystać z usług dobrej drukarni. Wysokiej jakości park maszynowy oraz prawidłowe dobranie dedykowanych farb, ostatecznie da dobry i trwały nadruk na torbie. Nam możesz w tej kwestii zaufać ?

 

Torby bawełniane – nie tylko na zakupy

Torby bawełniane mogą być używane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Są uniwersalne, jeśli chodzi o krój i kształt. Przydadzą się w wielu sytuacjach: na zakupach, na plaży, na uczelni czy na targach. Torby bawełniane są również ostatnio świetnym dodatkiem do codziennej stylizacji.

 

Torby bawełniane to dobry PR

Nie zapominajmy też o bardzo ważnej rzeczy – bycie eko jest w modzie. Firma, która stawia na bawełniane torby jako gadżet reklamowy, pokazuje, że sama wysoko ceni sobie wartości związane ze środowiskiem naturalnym. To świetny sposób, by podkreślić swoje stanowisko.

 

Poniżej prezentujemy TOP4 ciekawych nowości na rok 2021.

1. Torba bawełniana NETI. Stylowa torba wykonana z połączenia klasycznej bawełny oraz siateczki. Gramatura materiału wynosi 280 g, co powoduje, że torba jest nie tylko efektowna ale i wytrzymała.

 

torba-bawełniana-z-nadrukiem-NETI-promowolski.pl

2. Poszerzana torba bawełniana z dnem Pheebs. Wykonana jest z bawełny pochodzącej z recyklingu, oznacza to, że do produkcji torby zostały wykorzystane odpady i ścinki wytwarzane              przez zakłady włókiennicze i szwalnie. Gramatura 210 g daje wytrzymałość na poziomie 10 kg.

 

torba-bawelniana-z-nadrukiem-Pheebs-z-recyklingu-promowolski.pl

 

3. Torba Pheebs ze sznurkiem ściągającym – kolejny model torby wykonany z bawełny pochodzącej z recyklingu. Tym razem bez dna, za to wyposażony w sznurek                             ściągający.  Gramatura 210 g pozwala na zastosowanie ciężaru  10 kg.

torba-bawelniana-z-nadrukiem-Pheebs-bez-dna-z-recyklingu-promowolski.pl_.jpg

4. Torba bawełniana Patna – praktyczna torba składana w etui naszyte na jednym z rogów. Gramatura wynosi 100 g.

 

bawełniane-torby-z-nadrukiem-promowolski.pl

 

Szukasz innych toreb reklamowych lub dowolnych gadżetów? Chętnie pomożemy, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Komentarze wyłączonoe