Powerbank z logo – król elektroniki reklamowej.


Co powoduje, że gadżet reklamowy naprawdę dobrze spełnia swoją funkcje?

Dobry gadżet reklamowy, to taki, którego Klient nie zapomni przy pierwszej możliwej okazji. O wielu popularnych kiedyś gadżetach dzisiaj już nikt nie pamięta, ze względu na ich małą funkcjonalność.

Pośród produktów elektronicznych funkcję reklamową najlepiej spełniają pendrive i coraz bardziej popularne powerbanki reklamowe.

W czasach kiedy skazani jesteśmy w pracy na ciągłe korzystanie z urządzeń mobilnych te gadżety promocyjne zdają się być najbardziej odpowiednią metodą reklamy.

Nośnik pamięci umożliwia łatwe przenoszenie danych z jednego miejsca na drugie, ponadto może pełnić funkcję pamięci zewnętrznej gdy brakuje nam miejsca w komputerze, czy telefonie. Jako gadżet reklamowy sprawdzi się świetnie ze względu na duże możliwości indywidualnej personalizacji oraz możliwości dobrania możliwości znakowania korespondującej z charakterem produktu. Drewniany powerbank najlepiej komponuje się z delikatnym grawerem, który podkreśla jego naturalność.

Powerbanki z logo firmy, to z kolei prawdopodobnie najlepsza inwestycja w reklamę. Podczas długiego, intensywnego dnia pracy smartfony bardzo szybko zużywają baterię. Wówczas świetny rozwiązaniem jest dobrej jakości powerbank. Będąc w podróży lub na spotkaniu ciężko znaleźć gniazdko elektryczne. Poza tym nierzadko zdarza się, że podczas spotkań biznesowych przemieszczamy się z miejsca na miejsce, dlatego też używanie zwykłej ładowarki staję się problematyczne. Chyba nikt nie lubi zostawiać swojego sprzętu elektronicznego bez opieki.

Producenci wyszli więc na przeciw oczekiwaniom ludzi i stworzyli małe, przenośne ładowarki do smartfonów, tabletów, smartwatchy, czytników ebooków, a czasem także i laptopów. Powerbanki są poręczne, dzięki niewielkim gabarytom bez problemu zmieszczą się w damskiej torebce, plecaku, nerce czy w kieszeni. Podczas wielogodzinnych delegacji, powerbank to gwarancja dużej wydajności, spokoju i bezpieczeństwa. Potencjalny nabywca podróżujący ze sprzętem z logo twojej firmy, to niepowtarzalna możliwość bycia zauważonym przez większą ilość przyszłych klientów, których zaintryguje gadżet. Ważne jest więc by dobrze zaprojektować tego typu urządzenie lub wybrać nietuzinkowy model.

 

Parametry, na które należy zwrócić uwagę decydując się na zakup powerbanka.

 

Specyfikacja techniczna, to nic innego jak zestawienie parametrów techniczno-użytkowych produktu. Informacje w niej zawarte są kluczowym źródłem wiedzy dla kupujących. Przyglądając się specyfikacji technicznej warto dobrze przeanalizować szacowaną w miliamperogodzinach (mAh) pojemność.

Pojemność najczęściej waha się pomiędzy 1000mAh, a 20 000mAh. Im jest ona większa, tym lepszy będzie powerbank. Niestety duża pojemność wiąże się z koniecznością zamontowania wewnątrz urządzenia większej ilości ogniw, tym samym rozmiar rośnie równolegle do miliamperogodzin.

Wspomniane wcześniej ogniwa, to kolejny istotny przy zakupie element, dostępne są w dwóch wariantach: litowo-jonowe oraz litowo-polimerowe. Powerbanki do których stworzenia wykorzystano ogniwa litowo-polimerowe są droższe, ale ich jakość jest lepsza. Cechuje je duża odporność na niekorzystne warunki, lekkość oraz widocznie mniejszy rozmiar. Ogniwa litowo-jonowe są nieco bardziej masywne, jednakże spełniają swoją rolę i są dość wydajne.

Warto zwrócić też uwagę na ilość i rodzaj portów. Najtańsze na rynku powerbanki mają jedno wyjście USB. Służy ono do ładowania wyłącznie jednego urządzenia. Wraz z rozwojem technologii pojawia się coraz więcej ładowarek przenośnych z dwoma, trzema a nawet czterema gniazdami USB. Poza tym każdy powerbank posiada wyjście micro USB lub USB typu C, które umożliwia podłączenie go do innego urządzenia lub ładowarki celem zasilenia baterii.

Ważną funkcją są dodatkowe zabezpieczenia przed przepięciami i przegrzewaniem się tego typu urządzeń. Gwarantują one dłuższe i bardziej wydajne funkcjonowanie.

 

Powerbanki reklamowe – najnowsze trendy na rynku.

 

Oto trzy najaktualniejsze, bestsellerowe trendy stosowane w powerbankach reklamowych dostępnych na naszej stronie.

Powerbank bezprzewodowy – przełomowe odkrycie

Najbardziej awaryjne w urządzeniach elektrycznych są kable. Żeby uniknąć problemów z nimi związanymi stworzono powerbanki indukcyjne, kompatybilne z wszystkimi urządzeniami obsługującymi funkcję bezprzewodowego ładowania Qi. Zazwyczaj tego rodzaju powerbanki posiadają płaską stację bazową na której położyć można jedno lub więcej urządzeń. Takie ładowanie jest szybkie i bezproblemowe.

 

Ekologia to podstawa – obudowy przyjazne środowisku

Dużą popularnością cieszą się ostatnimi czasy rozwiązania proekologiczne w każdej dziedzinie, także przy produkcji powerbanków zwraca się na to uwagę. Jest to bardzo pozytywny trend. Z coraz większą częstotliwością produkowane są obudowy z drewna i innych biodegradowalnych materiałów. Przyjazne środowisku surowce to na przykład ekologiczny kompozyt, który podlega rozkładowi w krótkim czasie, czy znany ze swojej lekkości i trwałości bambus.

 

Powerbanki z dodatkowymi funkcjami. 

Dziś wiele powerbanków zaopatrzonych jest w dodatkowe funkcje intensyfikujące ich atrakcyjność, takie jak: latarka, głośnik, odtwarzacz MP3, albo podgrzewacz do rąk. Wielofunkcyjność to wartość pożądana.

 

Nietypowe, przyciągające spojrzenie ładowarki przenośne – klucz do sukcesu i skutecznej reklamy.

 

Nasza firma od lat zajmuję się importem gadżetów reklamowych i ich personalizacją. Widzimy, że z roku na rok elektronika reklamowa staje się coraz bardziej powszechna i pożądana. W naszej ofercie znajdziecie Państwo niezwykle oryginalne produkty, którym dodatkowo możemy nadać indywidualny charakter dzięki: grawerom, tłoczeniu czy nadrukom reklamowym.

 

Bambusowy/materiałowy bezprzewodowy powerbank Future 6000 mAh

Urządzenie stworzone zostało z myślą o środowisku. Materiały wykorzystane do produkcji atrakcyjnej dla oka obudowy to przede wszystkim drewno bambusowe i ekologiczna bawełna. Oprócz tradycyjnego wyjścia USB posiada on funkcję indukcyjnego ładowania do 1A.

Na tym produkcie proponujemy znakowanie metodą grawera laserowego.

Powerbank Future z funkcjąładowania bezprzewodowego - promowolski.pl

 

Power bank DOUBLE 8000 mAh

Ten niepozorny powerbank umożliwia jednoczesne ładowanie trzech urządzeń elektronicznych, w tym jednego z funkcją bezprzewodowego ładowania i dwóch przez kable. Co istotne power bank DOUBLE posiada zabezpieczenie przed przepięciem, przegrzaniem i przeładowaniem. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Na tym produkcie możemy wykonać nadruk w technice UV.

powerbank Double z ładowaniem indukcyjnymPower bank LEGEND 8000 mAh

Wysokiej jakości powerbank stworzony dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie elegancje i design. Błyszcząca obudowa z tworzywa sztucznego ozdobiona jest geometrycznym wzorem. Duża pojemność baterii 8000 mAh sprawdzi się podczas długich podróży bez dostępu do prądu.

Produkt posiada skórzaną etykietę na której możemy wytłoczyć logo.

Designerki powerbank LEGEND - promowolski.pl

 

Power bank NIKO 4500 mAh

NIKO to jedyna w swoim rodzaju mobilna bateria o kształcie przypominającym renifera. Dzięki zastosowaniu dodatkowej funkcji ogrzewania rąk, to idealny model na chłodny, zimowy czas. Nagrzany do 55°C utrzymuje temperaturę do 3 godzin.

W tym przypadku oferujemy grawerowanie produktu dowolnym logo.

powerbank NIKO z ogrzewaczem rąk - promowolski.pl

 

Jeśli zainteresowały Cię zaprezentowane propozycje albo szukasz innego powerbanka, koniecznie skontaktuj się z nami ! Doradzimy i wyszukamy odpowiedni model.

Komentarze wyłączonoe