Butelki termiczne oraz kubki termiczne dodatkowo izolowane miedzią – HIT czy KIT?


przekrój kubkaNa rynku gadżetów promocyjnych dostępne jest wiele rodzajów kubków termicznych. Dostawcy gadżetów reklamowych starają się regularnie ulepszać oferowane przez siebie produkty.

Obecnie producenci sięgnęli po materiał znany i stosowany od lat, posiadający świetne właściwości izolacyjne. Jaki to materiał? To miedź, która już od wieków jest stosowana do wyrobu garnków w wielu kulturach dalekiego wschodu.

Naczynia wykonane z miedzi znane są ze swoich właściwości prozdrowotnych. Jony miedzi mają właściwości bakteriobójcze.

Kubki i butelki termiczne na rynku reklamowym, posiadają warstwę izolującą, która znajduje się pomiędzy ściankami kubka czy termosu. Wiele modeli, jest dodatkowo izolowanych próżniowo co zapewnia utrzymanie temperatury ciepłego napoju do niewiarygodnych 12 godzin. Temperaturę zimnych napojów utrzymują znacznie dłużej – aż do 48 godzin!

Zalety kubków termicznych z miedzianą izolacją.

Miedz w znaczący sposób zmniejsza przenoszenie temperatury. Co w połączeniu z dodatkową izolacją próżniową pomiędzy ściankami zastosowaną w niektórych modelach kubków gwarantuje długotrwałe utrzymanie temperatury napoju.
Taka konstrukcja kubka czy termosu zapobiega kondensacji ciepła na zewnątrz, nie pozwalając mu przenikać do zewnętrznych ścianek naczynia. Temperatura utrzymywana jest w obrębie wewnętrznej warstwy termosu, co powoduje, że w chłodne dni na naczyniu nie pojawia się para.

Kubki termiczne z grawerem – szeroka oferta dla firm.

W naszej ofercie dostępne jest wiele modeli kubków termicznych oraz termosów z zastosowaną technologią izolacji miedzią.
Ciekawym minimalistycznym kształtem wyróżnia się kubek termiczny Rover, dostępny w czterech nowoczesnych kolorach. Charakteryzuje się pojemnością 420 ml oraz czasem utrzymania temperatury ciepłego napoju do 6 godzin dzięki zastosowaniu podwójnych ścianek oraz miedzianej izolacji. Posiada nieprzeciekającą wciskaną przykrywkę.Modny minimalistyczny kubek ROVER II promowolski.pl-2Kolejnym wartym polecenia modelem jest kubek termiczny Twist. Kubek termiczny wyposażony jest w technologie leak-proof, zapobiegającą kapaniu dzięki szczelnej konstrukcji zakręcanej pokrywki. Pojemność tego modelu kubka to 470 ml, natomiast czas utrzymania ciepłego napoju wynosi 8 h.

szczelny kubek Twist leak proof II promowolski.pl

O ile kubki termiczne dedykowane są szczególnie ciepłym napojom, takim jak kawa czy herbata w przypadku butelek równie istotny parametr to czas utrzymania temperatury zimnego napoju. Nie wszystkie samochody wyposażone są w klimatyzowany schowek, i nie na każdy wypad za miasto pakujemy lodówkę turystyczną.

Aby cieszyć się orzeźwiającym, chłodnym napojem proponujemy wybrać którąś butelkę termoizolacyjną z naszej oferty.
Butelki termiczne z izolacją miedzianą potrafią zaskoczyć nie tylko dobrymi parametrami utrzymania temperatury napoju, ale również ciekawym i nietuzinkowym designem.

Szczególnie polecamy model butelki termicznej VASA w modnych metalicznych kolorach. Wyjątkowo atrakcyjny wariant kolorystyczny butelki termicznej VASA to wzór imitujący marmur lub wzór imitujący naturalne drewno. Butelka utrzymuje ciepło przez 12 h, natomiast zimną temperaturę przez rekordowe 48 godzin. Ścianki tej butelki termicznej wykonane są ze stali nierdzewnej stopnia 18/8, posiadają izolacje próżniową oraz warstwę izolacji miedzią. Pojemność tej butelki wynosi 500 ml.

Butelka termiczna VASA II promowolski.pl
Podobnymi parametrami utrzymania temperatury napoju może pochwalić się butelka termiczna Norse zamykana korkiem. Jest to niezwykle innowacyjne zamknięcie, gwarantujące całkowitą szczelność. Czas utrzymania ciepłego napoju wynosi 12 h, natomiast ziemnego 48 h. Pojemność wynosi 590 ml, a przemyślany kształt sprawia, że butelka pasuje do większości standardowych uchwytów samochodowych.butelka norse z innowacyjnym zapięciem II promowolski.pl

Kolejnym ciekawym modelem jest butelka termiczna Thor. Cechuje ją trwała konstrukcja z podwójnymi ściankami oraz miedziana izolacja. Na tle innych modeli bidonów i butelek termicznych wyróżnia ją powierzchnia malowana proszkowo, nadająca jej delikatny matowy odcień. Pojemność tej butelki wynosi 480 ml, a parametry utrzymania temperatury to minimum 12 h dla ciepłych napojów i 48 h dla zimnych. Zakręcana szczelna zakrętka posiada akcenty z naturalnego drewna.

Butelka Thor w modnych kolorach II promowolski.pl
Kubki termiczne z izolacją miedzianą to nowość, jednak ich pełna oferta jest już dostępna w naszym sklepie.

Sprawdź:  Oferta kubków termicznych lub oferta butelek i bidonów
Jeżeli masz pytania odnośnie produktu lub chcesz otrzymać szczegółową wycenę wraz z bezpłatną wizualizacją, napisz do nas na adres: biuro@promowolski.pl.

Komentarze wyłączonoe