Słodycze reklamowe na Dzień Mamy

Słodycze reklamowe z nadrukiem na Dzień Mamy

Wśród wielu świąt w kalendarzu, jednym z najważniejszych jest Dzień Matki.  W tym wyjątkowym dniu możemy podziękować mamie za jej miłość i troskę. Tradycją tego święta  jest podarowanie drobnego upominku, dzięki któremu  mama poczuje się doceniona. Tego dnia, mamy zostają obsypane kwiatami, laurkami czy słodkościami – pudełko pełne pralinek czy czekolada na pewno ucieszą każdą mamę. W ten wyjątkowy doceniamy wszystkie Mamy, nie tylko własne.

 

Dzień Matki – dzień ku czci mam obchodzony na całym świecie.

 

Początki tego wyjątkowego święta sięgają czasów starożytnych. Już Grecy i Rzymianie otaczali kultem boginie płodności i urodzaju. Kiedy Cesarstwo Rzymskie przyjęło chrześcijaństwo, oddawanie czci bóstwom zostało zakazane. W XII wieku zwyczaj  modlitw za zdrowie matek i obdarowywania ich podarunkami – między innymi słodyczami, powrócił. Oficjalnie  święto zostało wpisane do kalendarza jak Międzynarodowy Dzień Matki dopiero w XX wieku. W Polsce świętuje się go od 1914 roku, a w wielu krajach Europy po II Wojnie Światowej.

Co ciekawe, w każdym kraju ten dzień obchodzony jest w innym dniu, w Polsce przypada on na 26 maja.

 

W ten ważny dzień warto docenić wszystkie mamy

 

Każda mama dostaje w ten dzień  prezent od swojego dziecka, które stara się zaplanować coś wyjątkowego, co przypadnie Jej do gustu.  Wspólne wyjście do teatru czy kina, ulubiona biżuteria – każde dziecko stara się uszczęśliwić swoją mamę w ten dzień.

Ale nie tylko dzieci mogą docenić te wyjątkowe kobiety za ich poświęcenie. Może to zrobić również szef firmy. Każdy pracodawca zatrudnia w swojej firmie niejedną mamę. Łączenie roli mamy z obowiązkami służbowymi bywa trudne, warto więc ten ważny dzień docenić te wyjątkowe pracownice. Bardzo miłym gestem będzie więc obdarowanie mam drobnym upominkiem.

Jeśli na 26 maja przypada ważne spotkanie z klientem, a wśród uczestniczek będą znajdowały się mamy, warto pamiętać o prezencie z  okazji Dnia Matki.

Jak docenić te wyjątkowe panie? Nie ma chyba mamy, która nie lubi słodyczy i nie ucieszyłaby się z pysznej czekolady. Słodki lizak w formie kwiatka czy torebka kryjąca w środku czekoladki – każda pracownica doceni taki drobiazg od swojego przełożonego. A może eleganckie pudełko pralinek? Taki prezent na pewno zostanie zapamiętany na długo.

To właśnie słodkości podkreślają wyjątkowość tego dnia. Dlatego słodycze reklamowe na Dzień Matki będą świetnym upominkiem.

 

Pyszne praliny reklamowe eleganckim prezentem, który ucieszy każdą mamę

 

Wyjątkowo eleganckim prezentem są pralinki zamknięte w ozdobnym pudełku. Można zdecydować się na bardziej symboliczny prezent jak złota ramka przewiązana kokardką czy elegancka torebka.  Większym upominkiem jest drewniane okrągłe pudełko, kryjące więcej słodyczy. Oprócz czekoladek każda mama lubi też kwiaty – dlatego zarówno mniejsze, jak i i większe boksy ozdobione są kwiatowym motywem. Każde pudełko kryje w środku rozpływające się w ustach, wysokiej jakości czekoladki w kształcie diamentów. Te wyjątkowe słodycze zostały wykonane z czekolady mlecznej, białej i białej z malinową posypką.

Bardziej wyrafinowanym upominkiem jest stalowe pudełko kryjące kolekcję pralin o różnych smakach – na przykład aromatycznej kawy czy aksamitnych orzechów. Taki wyjątkowy prezent można wręczyć ważnej klientce.

 

Czekolady i lizaki  reklamowe – miły drobiazg, który wywoła uśmiech

 

Drobnym, ale sympatycznym gestem będzie wręczenie wyjątkowego,  lizaka w zabawnym kształcie, który wywoła uśmiech na twarzy. Słodki, owocowy lizak z motywem kwiatka lub serduszka czy czekoladowy lizak z motywem ust spodoba się każdej mamie.  Ciekawym upominkiem jest również kartka udekorowana pięknym kwiatowym motywem, w której kryje się pralinka w kształcie serca.

Najbardziej uniwersalnym prezentem jest czekolada – zwłaszcza jeśli jest to wysokiej jakości czekolada mleczna, deserowa lub biała obsypana drobinkami liofilizowanych owoców, zapakowana w piękne opakowanie.

 

 

Słodycze reklamowe – chwila przyjemności i świetna reklama firmy

 

Rolą każdego gadżetu z logo firmy jest przywołanie miłych skojarzeń z firmą. Pamięć opiera się na emocjach, dlatego rzeczy wzbudzające pozytywne odczucia zostaną na długo zapamiętane. Słodycze reklamowe na Dzień Matki są eleganckie, mają prezentową formę i można na nich umieścić logo firmy.

Niespodzianka na Dzień Matki w postaci pudełka pysznych pralinek czy słodkiego lizaka wywoła u każdej mamy uśmiech na twarzy. Sama pamięć o tym wyjątkowym dniu budzi miłe skojarzenia i wdzięczność.

A jeśli ten upominek to słodka czekolada – każda mama delektująca się pysznymi łakociami będzie miło wspominać ofiarodawcę i co za tym idzie – zapamięta nazwę i logo firmy. Rolą gadżetu reklamowego jest też jego rozpowszechnienie, a  czekoladą czy czekoladkami można się podzielić. Wystarczy poczęstować współpracowników – wtedy nie tylko obdarowana mama doceni upominek.

Łakocie z nadrukiem będą idealnym pomysłem na Dzień Matki. Wywołają uśmiech na twarzy, a logo i nazwa firmy zostanie zapamiętane na długo.

 

Nasze TOP propozycje na wyjątkowy upominek na Dzień Mamy:

 

Pudełeczko pralin na Dzień Matki

Minimalne zamówienie: 100 szt.

dwie-praliny-na-dzien-Matki-promowolski.pl

 

 

 

Czeko-kwiatek na dzień Matki

Czekoladowy lizak w kształcie kwiatka. Słodki zamiennik dla tulipana czy żonkila.

Minimalne zamówienie: 200 szt.

czekoladowy-kwiatek-na-dzien-Matki-promowolski.p

 

Czekolada 100g z posypką dzień Matki

Czekolada reklamowa 100g z posypką zapewni chwilę słodkiej przyjemności każdej Mamie.

Minimalne zamówienie: 200 szt.

czekoladowy-kwiatek-na-dzien-Matki-promowolski.p

 

 

 

Czekoladki mini sztabki w woreczku

Czekoladki w woreczku przewiązanym wstążką na których możemy umieści nadruk reklamowy. Na każdej czekoladce możliwy jest inny nadruk.

Minimalne zamówienie: 500 sztuk

 

czekoladki-ze-zdjeciem-promowolski.pl

 

Gift box praliny  dzień Matki

Pyszne praliny w puszce z możliwością umieszczenia nadruku.

Minimalne zamówienie: 5 sztuk

praliny-na-dzien-Matki-promowolski.p

 

 

Handbag na dzień Matki

Trzy czekoladowe diamenty w opakowaniu w kształcie damskiej torebki z nadrukiem reklamowym.

Minimalne zamówienie: 100 szt.

czekoladowa-torebka-Dzien-MATKI-promowolski.pl

 

 

Lizak czekoladowe usta na dzień Matki

Słodki lizak reklamowy w kształcie ust z możliwością nadruku Twojego logo. Buziak dla wszystkich mam!

Minimalne zamówienie: 200 szt.

czekoladowy-lizak-usta-dzien-MATKI-promowolski.pl

Maxi round na dzień Matki

Okrągłe drewniane pudełko z nadrukiem skrywające czekoladowe diamenciki.

Minimalne zamówienie: 25 szt.

czekoladki-maxi-round-na-dzien-MATKI-promowolski.pl

 

 

Promo print me serce

Słodka ulotka z nadrukiem reklamowym zarówno na opakowaniu jak i na samej czekoladce. Ulotki print me to słodycze reklamowe świetnie nadające się do wysyłki w kopercie.

Możliwość druku bezpośrednio na czekoladce.

Minimalne zamówienie:  100 szt.

 

Dzień_MATKI_kwadratow-ulotka-z-sercem-promowolski.pl

 

Pudełeczko kwiatek na 1 czekoladkę na dzień Matki

Kartonowe pudełko z nadrukiem zawierające jedną czekoladkę.

Minimalne zamówienie: 500 sztuk

pudełeczko-z-czekoladką-z-nadrukiem-promowolski.pl

Ramka na 4 kwadratowe czekoladki z klapką na dzień Matki

cztery czekoladki z nadrukiem  w kartonowym pudełku z klapką. Bombonierka reklamowa z Twoim logo.

Minimalne zamówienie: 100 szt.

 

DZIEŃ-MATKI-ramka-na-4-kwadratowe_promowolski.pl

Słodka ulotka na dzień Matki

Ulotka z czekoladowym sercem z nadrukowanym motywem kwiatowym z miejscem na umieszczenie Twojego logo. Prawda, że proste?

Minimalne zamówienie:  100 szt.

DZIEN-MATKI-slodka-ulotka-promowolski.pl_.jpg

 

Torebka mini na dzień Matki

Mini torebka z czekoladowymi diamencikami umożliwia nadruk dowolnego logo. Możemy wykonać opakowanie z Twoim nadrukiem od podstaw.

Minimalne zamówienie: 100 szt.

https://www.promowolski.pl/sklep/czekoladowa-torebka-mini-z-nadrukiem-na-dzien-Matki

 

Jeżeli szukacie innych słodyczy reklamowych lub dowolnych gadżetów na każdą okazje, zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy i wyszukamy odpowiedni produkt.

Komentarze wyłączonoe